הסיפור שלנו

ההייטק, והתעשיות מבינות שהתחרות מחייבת אותם להתמקד בפיתוח המוצר שלהם ולתת לנו ליצור את הפתרונות ההנדסיים.  

אחרת הן ימצאו את עצמן לא ממוקדות, משקיעות זמן וכסף בתכן הנדסי שדורש התמחות בפני עצמה , ולא במחקר פיתוח ומהות המוצר שלהן. כשהפיתוח , התכן והשרטוטים שאינם מו"פ של הלקוח , יבוצעו על ידי אליפסה ייחסך ממנו זמן רב.

אליפסה מאתרת מגייסת ומעסיקה מהנדסים עבור לקוחותיה, מבצעת תכן ופיתוח ,  או  מפתחת מערכות ומכלולים בTURN KEY  מלא בתחומי זיווד אלק',   מודולים אלק'-מכאניים המשלבים בין השאר RF ותוכנה ומבדקים אוטומטיים.

אליפסה מרכזת ביחד קבוצות מהנדסים ואנשי תוכנה, מתכננים מכאניים, מפתחי חומרה ו-RF, ומובילי פרויקטים המספקים ללקוחות פתרון הנדסי מלא מקצה לקצה. 

לקוחותינו הן חברות טכנולוגיות מובילות, בעלות דרישות גבוהות בתעשיות הצבאיות, השוק התעופתי, חברות תעשייה טכנולוגיות והייטק.

קצת מספרים

0
עובדים שכירים
0
יועצים
0
חברות שעבדנו איתם
0
שנות ניסיון בתעשיות הביטחוניות

אליפסה מאתרת מגייסת ומעסיקה מהנדסים עבור לקוחותיה, מבצעת תכן ופיתוח ומפתחת מערכות ומכלולים בשיטת TURN KEY מלא בתחומי זיווד אלקטרוניקה, מודולים אלק'-מכאניים המשלבים בין השאר RF ותוכנה ומבדקים אוטומטיים.

אליפסה מרכזת ביחד קבוצות מהנדסים ואנשי תוכנה, מתכננים מכאניים, מפתחי חומרה ו-RF, ומובילי פרויקטים המספקים ללקוחות פתרון הנדסי מלא מקצה לקצה. 

לקוחותינו הן חברות טכנולוגיות מובילות, בעלות דרישות גבוהות בתעשיות הצבאיות, השוק התעופתי, חברות תעשייה טכנולוגיות והייטק.

תנו לנו להתמקד בהנדסה,  כך תוכלו להתמקד במחקר ופיתוח המוצר שלכם

אנו מובילים את הצרכים שלכם לרעיונות משותפים , לתכן מלא ולמערכות עובדות. אנחנו מחפשים בהייטק ובתעשייה מובילי הנדסה / רכש / משאבי אנוש  שצריכים שנהיה הזרוע ההנדסית שלהם - ביצירת מוצרים ובחיבור ה"מוחות" שלנו לתהליך שלהם.

רישיונות ותקנים

אליפסה הנדסה הינה אחת מהחברות המובילות בשוק בתחום הפרויקטים וההנדסה הן בשל מקצועיות עובדינו והן בשל מערך אישורים מחמירים המדגישים את איכות המוצרים שאנו מתכננים. להלן רשימת חלקית של התקנים בהם אליפסה הנדסה עומדת: 

  1. AS9100D – תקן תעופתי: AS9100 הוא תקן ניהול איכות בינלאומי לתעשייה האווירית. הוא שם דגש על שיטות אימות עקביות, המאגד את הדרישות המתוארות בתקן AS9000 של SAE ובתקני prEN9000-1 של אירופה. כדי להבטיח בטיחות ואיכות במוצרי תעופה וחלל.  העמידה של אליפסה בתקן AS9100 מבטיחה איכות בשיטות אבטחה סטנדרטיות ומקלה על לקוחותינו לאמת את איכות המוצרים.
  2. ISO 9001-2015: אליפסה הנדסה מוסמכת לפי ISO 9001-2015. החברה מיישמת את תכנון המוצרים על פי תקן ניהול האיכות המקובל ביותר בעולם. אליפסה הנדסה פיתחה תהליכים להנדסה והרכבה אלקטרומכנית ומתאימה אותם כך שיתאימו למוצר המיוצר. התוצאה היא תכנון מהיר ויעיל, אספקה ​​בזמן ומינימום תקלות.
  3. Six Sigma 6σ: תקן האיכות שאומץ בקרב תעשיות הייטק ואלקטרוניקה רבות. 6σ הוא אסטרטגיה להבטחת ניהול נכון של תהליכי הייצור והאיכות. הטמעת מתודולוגיית Six Sigma מביאה לייעול תהליכים וליצירת מוצרים מדויקיים ואיכותיים.
  4. IPC A-610: תקן איכות בינלאומי  למכלולים אלקטרוניים ומיועד לסביבות הרכבה אלקטרומכניות. אליפסה הנדסה עומדת בתקן זה כל העת על מנת להבטיח תכנון ויצירת מוצרים איכותיים בהתאמה אישית ללקוח.
  5. IPC WHMA-A-620: תקן למכלולי רתמות חוט. 620 הוא תקן של IPC ושל התאחדות יצרני הרתמות החוטים (WHMA). הוא מתייחס למכלולי רתמות כבלים וחוטים
  6. התעשייה האווירית PS40.0100 ו- PS40.0200 – רתמות חוט צבאיות: ישנם ארגונים מעטים בעולם הנשענים רק על הסטנדרטים המוגדרים בקפידה של איכות ומצוינות. אחת מהן היא תעשיית המטוסים הישראלית. אליפסה הנדסה תואמת את PS40.0100 ו- PS40.0200, תקן נהלי התעשייה האווירית הקפדנית לייצור חוטים וכבלים.
  7. רישיון לפעול כקבלן כוח אדם
  8. רישיון לקיום לשכה פרטית